Doplněk stravy pro pevnou pokožku Marine Collagen + Vitamin C 150g Jahoda a Rebarbora

990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v těle. Jednou z hlavních součástí našeho organismu. Najdeme ho v kostích, kloubech, šlachách, zubech, nehtech, vlasech a především v pokožce. Přibližně k 25-30 roku života produktivita kolagenu v těle značně klesá. Nutricoll Marine Collagen je ideální náhradou kolagenního peptidu.Všechny dosavadní výzkumy ukazují, že rybí kolagen je nejbližší k lidskému po své struktuře. Díky řádné hydrolýze se ještě lépe vstřebáva v lidském organismu. Nutricoll Marine Collagen je produkt nejvyšší kvalit, vyroben výhradně ze Severoatlantické ledové tresky (Gadus Morhua).

Marine Collagen působí proti: 

IMG_9154803868CC-1 Screenshot 2019-08-20 at 12.22.51 0

Slabým křehkým nehtům

 Předčasnému  stárnutí  pleti

Bolestem kloubů, svalů  a  kostí

cosmetic-surgery-beauty_13-512 IMG_149E828125EE-1 Untitled
Celulitidě Slabým vlasům pigmentovým skvrnám

 

Na přání našich zákaznic byla zcela potlačena “rybí” příchuť - produkt má  velmi jemný a decentní přírodní aroma, jahoda - rebarbora. Je lehce slazený přírodní stévií a obsahuje acerolu - tedy přírodní Vitamín C. To všechno je pečlivě zhomogenizováno a zabaleno v příjemné plastové dóze, která je opatřená pojistkou “prvního otevření”.

Barbie

Specifikace produktu

Dóza obahuje150 gramů (30 dávek po 5 gramech na kažký den). Jedná se o mořský hydrolyzovaný kolagen typu I, který je skvělý a jedinečný pomocník pro budování a udržování pojivových tkání ve skvělé kondici. Působí na kůži, klouby, šlachy, kosti, svaly, vlasy, nehty. Tento kolagen je hydrolyzován na krátké oligopeptidy pro rychlejší a lepší vstřebání. Oproti kolagenu hověyímu a vepřovýmu se právě rybí vstřebává 1,ř až 2krát lépe a efektivněji. Na základě výzkumů provedených Medistat Germany 2017 se po 6 až 8 týdnech pravidelného užívání zvýšila hydratace pleti uživatelů o 35%.

Ojedinělá alternativa pro ty, komu vadí rybí zápach. 

 

Quality-icon What-Is-Anosmia-Girl-Who-Cant-Smell-Icon-1

 Collagen nejvyšší kvality 

Typu I

Má příjemnou vůni a nemá nemá 

zápach rybiny

Užívání

1 polévkovou lžíci denně (5000mg kolagenu) zamíchejte do 200ml jakékoliv tekutiny, jogurtu nebo smoothie.  Užijte kdykoliv během dne.

 Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Složení produktu: Kolagenní hydrolizovaný peptid z kůže tresky obecné acerola, přírodní aroma (jahoda a rebarbora), přírodní barvivo E162, sladidlo steviol - glykosidy E960. Může obsahovat stopy korýšů a měkkýšů. Vitamin C.