Doplněk stravy pro pevnou pokožku Marine Collagen + Vitamin C 300g Jahoda

990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ryze dámská měsíční kůra toho nejčistšího a nejkvalitnějšího unikátního mořského kolagenu, tentokrát v dóze s pojistkou prvního otevření. 100% přírodní produkt vyrobený z kůže tresek obecných, které byly uloveny v ekologicky čistých lovištích Severního Atlantiku. Žádné tilapie a pangaciové z rybích farem v Thajsku...jen 100% ověřitelná norská kvalita a mnohaletá zkušenost doložená certifikáty kvality a zdravotní nezávadnosti.

Marine Collagen působí proti: 

IMG_9154803868CC-1 Screenshot 2019-08-20 at 12.22.51 0

Slabým křehkým nehtům

 Předčasnému  stárnutí  pleti

Bolestem kloubů, svalů  a  kostí

cosmetic-surgery-beauty_13-512 IMG_149E828125EE-1 Untitled
Celulitidě Slabým vlasům Skvrnám na těle a obličeji

 

Na přání našich zákaznic byla zcela potlačena “rybí” příchuť - produkt nabízíme s velmi jemným a decentním přírodním aroma jahoda - rebarbora, lehce oslazený přírodní stévií a hlavně je do tohoto skvělého produktu přimíchána acerola - tedy přírodní Vitamín C. To všechno je pečlivě zhomogenizováno a zabaleno v příjemné plastové dóze, která je opatřená pojistkou “prvního otevření”.

Barbie

Specifikace produktu

Produkt je dodáván zákazníkům v dóze o obsahu 300 gramů (30 dávek po 5 gramech), opatřený anglickým textem s českým návodem k použití na víčku. Jedná se o mořský hydrolyzovaný kolagen typu I.. Kolagen typu I. je skvělý a jedinečný pomocník pro budování a udržování pojivových tkání ve skvělé kondici - působí na kůži, klouby, šlachy, kosti, svaly, vlasy, nehty.Jednoduše řečeno - kolagen typu I. je známý tím, že poskytuje krásnou, projasněnou a skvěle hydratovanou pleť, velmi silné pojivové tkáně a mimořádně pevné kosti. Tento kolagen je hydrolyzován na krátké oligopeptidy, které jsou tělem velmi rychle a efektivně přijímány. Rychlost přijímání “rybího” kolagenu lidským tělem je prokazatelně 1,5 až 2 x efektivnější než kolagenu hovězího, nebo vepřového. Na základě výzkumů provedených Medistat Germany 2017 se po 6 až 8 týdnech pravidelného užívání zvýšila hydratace pleti uživatelů o 35%.

Nabízíme ho jako jedinečnou alternativu pro všechny, kterým vadí “rybí” chuť a vůně mořských kolagenů a také pro ty, kteří se nechtějí zabývat dodatečnou konzumací Vitamínu C, který jak známo působí jako přírodní antioxidant. Vše je v jednom, pod jedním víčkem, na jedné lžíci. 

Bez nadsázky lze říct, že pro všechny, kterým záleží na zdravém a funkčním pohybovém aparátu a chtějí, aby jejich pleť působila mladistvým dojmem. Chodíte na procházky, jezdíte na kole, na výlety, se psem, běháte, plavete...prostě se hýbete? A chcete, aby jakákoliv forma vašeho pohybu byla se skvěle fungujícími klouby, svaly, šlachami, vazy a kostmi? A k tomu všemu jako bonus získat pevnější vlasy, nehty, hydratovanou a pružnou pleť?

Velkou přidanou hodnotou toho produktu je příjemná jahodovo-rebarborová příchuť, kterou jistě ocení zákaznice, pro které byla nepříjemná původní rybí chuť a vůně.

Quality-icon What-Is-Anosmia-Girl-Who-Cant-Smell-Icon-1

 Collagen nejvyšší kvality 

Typu I

Má příjemnou vůni a nemá nemá 

zápach rybiny

Užívání

1 polévková lžíce kolagenu denně. 1 polévková lžíce = 5 gramů mořského kolagenu. Nasypat do suché sklenice, zalít 150 - 200 ml vody či jiného nápoje, dobře zamíchat, nechat chvili odstát než se kolagen v nápoji rozpustí (poznáte podle projasnění nápoje ode dna sklenice) a potom vypít, nejlépe s odstupem 1 hodiny od ostatních nápojů a pokrmů.

Doporučení

Produkt by neměli užívat lidé s alergií na ryby, korýše a měkkýše. Uchovávat mimo dosah dětí na suchém a chladném místě (3-25 stupňů C). Chránit před vlhkem, přímým slunečním svitem a sálavým teplem. Produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Číslo šarže a expirace je uvedená na obalu - expirace vždy minimálně 18 měsíců. Země původu hydrolyzovaného kolagenu: Norsko (Sea Garden - certifikáty na vyžádání). Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Složení produktu: Kolagenní hydrolizovaný peptid z kůže tresky obecné acerola, přírodní aroma (jahoda), přírodní barvivo E162, sladidlo steviol - glykosidy E960. Může obsahovat stopy korýšů a měkkýšů. Vitamin C.