Biomedix Collagen Plus 400g Pomeranč

3 hodnocení
Značka: Biomedix
2 290 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
1.12.2021

Biomedix Collagen pomáhá udržovat zdravé vlasy a pokožku, zdravé kosti a klouby, zdravé a pevné nehty. 100% čistý mořský kolagen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt speciálně vytvořený na přání a podněty našich zákaznic. Jejich požadavkem bylo, aby přímo součástí produktu byly tyto komponenty: Vitamín C jako anioxidant, kyselina hyaluronová jako látka k regeneraci a omlazení pleti a ovocné aroma k potlačení “rybí” chuti. Do našeho produktu přidáváme přírodní aroma pomeranč, nebo jahoda - obojí ve velmi jemné a decentní chuti. Pro ještě lepší chuť je celý produkt lehce přislazen přírodní stevií.

Quality-icon What-Is-Anosmia-Girl-Who-Cant-Smell-Icon-1

 Collagen nejvyšší kvality 

Typu I

Má příjemnou vůni a nemá nemá 

zápach rybiny

 

Produkt je nabízen v dóze o obsahu 400 gramů, buď v pomerančové, nebo jahodové příchuti = minimálně 75 denních dávek (v každé dávce je 5 g mořského kolagenu, 80 mg Vitamínu C a 50 mg kyseliny hyaluronové = 5,13 gramu účinných látek = 1 středně vrchovatá polévková lžíce prášku). Garantujeme přírodní původ doložený atesty (včetně atestu Státního zdravotního ústavu ČR na použitý mořský kolagen a atest od farmaceutické firmy, která nám provádí homogenizaci). 

 Biomedix Collagen působí proti: 

 

IMG_9154803868CC-1 Screenshot 2019-08-20 at 12.22.51 0

Slabým křehkým nehtům

 Předčasnému  stárnutí  pleti

 Bolestem kloubů,  svalů  a  kostí

cosmetic-surgery-beauty_13-512 IMG_149E828125EE-1 Untitled
Celulitidě Slabým vlasům Skvrnám na těle a obličeji

 Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy - Collagen
Složení produktu: Hydrolyzovaný mořský kolagen z ryb chycených v ekologicky čistých lovištích v Severním Atlantiku, kyselina L - askorbová, kyselina hyaluronová, přírodní pomerančové aroma, sladidlo (steivol glykosidy E960), GMO free.