Doplněk stravy unikátní kloubní přípravek Pure Marine Collagen 300g

1 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouměsíční kůra toho nejčistějšího a nejkvalitnějšího unikátního mořského kolagenu, tentokrát v dóze s pojistkou prvního otevření. 100% přírodní produkt vyrobený z kůže tresek obecných, které byly uloveny v ekologicky čistých lovištích Severního Atlantiku. Žádné tilapie a pangaciové z rybích farem v Thajsku...jen 100% ověřitelná norská kvalita a mnohaletá zkušenost doložená certifikáty kvality a zdravotní nezávadnosti.

Specifikace produktu

Produkt je v příjemné plastové dóze o obsahu 300 gramů, opatřený originál anglickým textem s českým návodem k použítí na víčku. Jedná se o mořský hydrolyzovaný kolagen typu I.. Kolagen typu I. je skvělýa jedinečný pomocník při budování a udržování pojivových tkání ve skvělé kondici - působí na kůži, klouby, šlachy, kosti, svaly, vlasy, nehty.Jednoduše řečeno - kolegen typu I. je známý tím, že poskytuje krásnou, projasněnou a skvěle hydratovanou pleť, velmi silné pojivové tkáně a mimořádně pevné kosti. Tento kolagen je hydrolyzován na krátké oligopeptidy, které jsou tělem velmi rychle a efektivně přijímány. Rychlost přijímání “rybího” kolagenu lidským tělem je prokazatelně 1,5 až 2 x efektivnější než kolagenu hovězího, nebo vepřového. Na základě výzkumů prováděných Medistat Germany 2017 se po 6 až 8 týdnech pravidelného užívání zvýšila hydratace pleti uživatelů o 35%.

Quality-icon What-Is-Anosmia-Girl-Who-Cant-Smell-Icon-1

 Collagen nejvyšší kvality 

Typu I

Má příjemnou vůni a nemá nemá 

zápach rybiny

 

Pro koho je určen?

Bez nadsázky lze říct, že pro všechny, kterým záleží na zdravém a funkčním pohybovém aparátu a chtějí, aby jejich pleť působila mladistvým dojmem. Chodíte na procházky, jezdíte na kole, na výlety, se psem, běháte, plavete...prostě se hýbete? A chcete, aby jakákoliv forma vašeho pohybu byla se skvěle fungujícími klouby, svaly, šlachami, vazy a kostmi? A k tomu všemu jako bonus získat pevnější vlasy, nehty, hydratovanou a pružnou pleť? Zkuste za skvělou zaváděcí cenu PURE MARINE COLLAGEN - NUTRICOLL - 300g.

 

0 (2)

 

0 (5)


0 (6)
 0 (4)
Na jakékoliv problémy s kostmi

 

Užívání

1 polévková lžíce kolagenu denně. 1 polévková lžíce = 5 gramů mořského kolagenu. Nasypat do suché sklenice, zalít 150 - 200 ml vody či jiného nápoje, dobře zamíchat, nechat chvilku odstát než se kolagen v nápoji rozpustí (poznáte podle projasnění nápoje ode dna sklenice) a potom vypít, nejlépe s odstupem 1 hodiny od ostatních nápojů a pokrmů. V případě větších problémů s pohybovým aparátem je možné prvních 14 dní užívat až dvě polévkové lžíce denně - pro rychlejší nástup účinku.

Doporučení

Produkt by neměli užívat lidé s alergií na ryby, korýše a měkkýše. Uchovávat mimo dosah dětí na suchém a chladném místě (3-25 stupňů C). Chránit před vlhkem, přímým slunečním svitem a sálavým teplem. Produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Číslo šarže a expirace je uvedená na obalu - expirace vždy minimálně 18 měsíců. Země původu hydrolyzovaného kolagenu: Norsko (Sea Garden - certifikáty na vyžádání).

bench-daylight-daytime-1288484 (1) Ken - foto

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Složení produktu: Kolagenní hydrolizovaný peptid z kůže tresky obecné acerola.