Hubnutí Do Plavek? S Biomedix Collagenem je to rychlejší a snadnější.

S kolagenem to jde po hubnutí lépe.

Některým z Vás se podařilo do plavek shodit přebytečná kila. Přesto ale nejste s výsledným efektem spokojené? Příčinou může být i nedostatek kolagenu. Ten zapříčiňuje to, že po zhubnutí není pokožka schopná vrátit se do své původní “menší” velikosti. To, co jde snadno ve dvaceti nebo třiceti, se o pár let později stává problémem.  Lidské tělo totiž s věkem ztrácí schopnost kolagen samo vytvářet, kůže potom ztrácí pružnost a na výrazný pokles váhy není schopná reagovat. Přitom stačí tak málo - tělu kolagen dodávat.


Není však kolagen jako kolagen. Na co si dát při výběru správného kolagenu pozor?

  • věnujte pozornost obsahu účinné látky v denní dávce
  • dejte pozor na původ kolagenu a na to, jestli je kolagen v hydrolyzované podobě. Nejvhodnější je HYDROLYZOVANÝ MOŘSKÝ KOLAGEN - právě tuto formu kolagenu dokáže tělo nejlépe využít.
  • nezapomeňte při užívání kolagenu na fakt, že pro jeho obnovu je vhodné  tělu zajistit dostatečný přísun vitamínu C - vitamín C  výrazně podporuje správné vstřebávání

Novinkou na trhu je Biomedix Collagen - hydrolyzovaný mořský kolagen s obsahem 5.000mg kolagenu v denní dávce, což je o 60% větší denní dávka než u běžných produktů na trhu.


Biomedix Collagen je kolagen té nejvyšší kvality. Je vyroben z mořských ryb, které pocházejí z volného moře severního Atlantiku. Jedno balení Biomedix Collagenu obsahuje 32 sáčků (tedy 32 denních dávek hydrolyzovaného kolagenního peptidu). Obsah sáčku stačí smíchat s cca 2 dcl nápoje, vypít a nechat působit. A navíc - součástí každého balení Biomedix Collagenu je měsíční balení Vitamínu C 100mg v pomerančové, malinové, nebo hruškové příchuti.