86 hodnocení

Magnetox

Magnetox - čistá síla oxidu křemičitého, který je schopen na sebe navázat toxiny a těžké kovy  a vyloučit je z našeho těla .

Můžeme doručit do:
24.8.2022
Skladem
Značka: Biomedix
220 Kč
Kategorie: Detox
Složení produktu: Oxid křemičitý
Magnetox
Novinka

Detoxikace  je očistný proces těla, při kterém se zbavuje škodlivin, které mu brání správně fungovat. V detoxikaci Vám pomůže vyvážená  a pestrá strava  kterou  výborně podpoříte Magnetoxem.

Co je Magnetox?

Aktivní složka: Oxid křemičitý (vysoce dispergovaný). Aktivní složka Magnetoxu je minerál, který působí fyzicky. Jelikož má látka vysoký stupeň povrchového napětí, je schopna absorbovat velké množství toxických látek. Prášek je bez zápachu a není adsorbován tělem a je vylučován beze změn přirozenou cestou spolu se zachycenými látkami. Magnetox je anorganický, neselektivní polyfunkční enterosorbent a má vynikající vlastnosti detoxikace a vazby škodlivých látek.

Magnetox pomáhá při:

Detoxikaci organismu a profylaktickou očistu organismu.

Dále pomáhá při:

- Průjmu jakéhokoliv původu

- Akutní střevní infekce, potravinová intoxikace

- Nevolnosti a zvracení, nadýmání, bolesti břicha

- Alergické reakce z jídla a léků

- Zmírňuje příznaky v trávicím traktu a kůži

- Úleva od příznaků narušení bezlepkové stravy

- Bolest břicha, nevolnosti zvracení, dermatitida.

 

Způsob aplikace: Magnetox rozpustíte ve vodě a vypijte. Suspenze by měla být vždy čerstvě připravená. Magnetox užívejte jednu hodinu před nebo jednu hodinu po jídle (při užívání jiných léků 2 hodiny před nebo 2 hodiny po užití). Konečná suspenze by měla být použita do 24 hodin. Vezměte prosím na vědomí časový interval mezi použitím Magnetoxu a jiných léku by měl byl 2 hodiny. Průměrná doporučená denní dávka je 0,1-0,2g. Na 1 kg tělesné hmotnosti. Maximální denní dávka: 0,33 g. na 1 kg. hmotnosti.

*1 g Magnetoxu odpovídá dvěma vrchovatým čajovým lžičkám.

Interakce s léky: Neužívejte jiné léky současně s Magnetoxem. Ujistěte se, že mezi příjmem Magnetoxu a jiným lékem uplynuly alespoň 2 hodiny. Poradte se s lékařem nebo lékárníkem zda předepsaný lék interaguje s Magnetoxem.

Neužívejte Magnetox při:

- Žaludečních vředech

- Krvácení gastrointestinálního traktu

- Atonu střeva

- Zvýšené citlivosti na oxid křemičitý.

Skladujte při teplotách mezi 2 a 30°C. Po otevření uchovávejte zavřený a chraňte před vlhkostí. Magnetox uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: Oxid křemičitý.

Určený pro dospělé a děti od 1 roku.

Doporučená doba užívání je 1 týden.

Magnetox neobsahuje žádné přidané látky. 

Není toxický, nelze se jím předávkovat.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení