Doprava a platba

- CENÍK DOPRAVY A PLATBY -

 

Česká pošta - Balík Do Ruky

- 129 Kč

Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která vám doručí balíček do dvou nebo tří dnů. Objednávky přijaté v pracovní dny do 17:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 17:00 odesíláme následující pracovní den. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Česká pošta doručuje zásilku osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. 

V den doručení vas Česká pošta bude kontaktovat prostřednictvím SMS a e-mailu. 

Česká pošta - Balík Na Poštu

- 109 Kč

Váš Balík Na poštu vám bude doručen již následující pracovní den po podaní na kteroukoli z 2 700 pošt po celé ČRSlužbu využijete zejména tehdy, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít.

V den doručení vas Česká pošta bude kontaktovat prostřednictvím SMS a e-mailu. 


Osobní odběr Zásilkovna

- 59 Kč

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Zásilkovna. Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu a SMS. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.

Osobní odběr Praha 4 - Uhříněves

- Zdarma

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na naše pobočce a uhradit v hotovosti v Praze 10 - Uhříněves, na adrese Přátelství 301/35 (Kamenná prodejna eshop biomedix.cz). Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu. Dá se platit kartou nebo hotově.

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00 - 16:00.

- ZPŮSOBY PLATBY -

Dobírka

- 39 Kč

Platíte při převzetí balíku od zásilkové služby nebo v rámci osobního odběru (Uloženka a Zásilkovna). Maté možnost platit hotově nebo kartou.

Platební brána ComGate (platba kartou, BitCoin, SuperCash)

- bez poplatku

Platba kartou probiha přes zabezpečenou platební bránu společnosti CommGate a je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům nemáme přístup, a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Všechny standardní platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro).

Bankovní převod

- bez poplatku

Klasický bankovní převod mezi českými bankami, po dokončení objednávky zašleme emailem informace k platbě převodem. Platbu bankovním převodem očekáváme do 7 dnů, ale doporučujeme platbu provést ihned. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.

V případě dotazů jsme vám k dispozici každý pracovní den 9:00 - 17:30 hod na čísle +420 778 078 090, nebo na e-mailu: eshop@biomedix.co.uk

Zpět do obchodu