Doprava a platba

Objednávky přijaté v pracovní dny do 10:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 10:00 odesíláme následující pracovní den.

Ve dnech kdy probíhají slevové akce a v období svátků, se odeslání objednávky může prodloužit o 1 pracovní den.

 

- CENÍK DOPRAVY A PLATBY -

 

Česká pošta - Balík Do Ruky

- 125 Kč

Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která vám doručí balíček do dvou nebo tří dnů

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Česká pošta doručuje zásilku osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu, na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. 

V den doručení vás Česká pošta bude kontaktovat prostřednictvím SMS a e-mailu. 

Česká pošta - Balík Na Poštu

- 110 Kč

Váš Balík Na poštu vám bude doručen již následující pracovní den po podaní na kteroukoli z 2 700 pošt po celé ČRSlužbu využijete zejména tehdy, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít.

V den doručení vás Česká pošta bude kontaktovat prostřednictvím SMS a e-mailu. 

Česká pošta - Balík Do Balíkovny

- 65 Kč

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně nejen na pobočkách pošty, ale také u smluvních partnerů a v Balíkovna-BOXech. Zboží si můžete vyzvednout po obdržení e-mailu či SMS, s kódem pro vyzvednutí. Svojí zásilku můžete sledovat i v mobilní aplikaci Pošta Online.


Osobní odběr - Zásilkovna

- 59 Kč

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Zásilkovna. Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího e-mailu a SMS. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.

 

Kurýr - Zásilkovna

- 99 Kč

Dopravu na Vámi zvolenou adresu zajištuje Zásilkovna, kurýr vám balíček doručí již následující den nebo do dvou dnů. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem, svojí zásilku můžete sledovat i v aplikaci Zásilkovny. Při neúspěšném doručení zásilky kurýrem, bude vaše zásilka uložena na nejbližším výdejním místě Zásilkovny.

V den doručení Vás bude Zásilkovna kontaktovat prostřednictvím SMS zprávy.

 

Osobní odběr Praha 10 - Uhříněves

- Zdarma

Po předchozí telefonické a emailové domluvě si Vámi objednané zboží můžete vyzvednout osobně na naší pobočce v Praze. Najdete nás na adrese Přátelství 301/35, Praha 10 - Uhříněves (Kamenná prodejna eshop biomedix.cz). Platba je možná v hotovosti.

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00 - 15:00.

- ZPŮSOBY PLATBY -

Dobírka

- 39 Kč

Platíte při převzetí balíku od zásilkové služby nebo v rámci osobního odběru ( Česká pošta a Zásilkovna). Maté možnost platit hotově nebo kartou.

Platební brána ComGate (platba kartou)

- bez poplatku

Platba kartou probiha přes zabezpečenou platební bránu společnosti CommGate a je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům nemáme přístup, a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Všechny standardní platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro).

Bankovní převod

- bez poplatku

Klasický bankovní převod mezi českými bankami, po dokončení objednávky zašleme emailem informace k platbě převodem. Platbu bankovním převodem očekáváme do 7 dnů, ale doporučujeme platbu provést ihned. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.

V případě dotazů jsme vám k dispozici každý pracovní den 9:00 - 17:30 hod na čísle +420 778 078 090, nebo na e-mailu: eshop@biomedix.co.uk