90 hodnocení

Multi Gummy Bears + DÁREK K NÁKUPU

Dětská imunita je pod neustálým tlakem. Proto nezapomeňte podporovat zdraví těch nejmenších pomocí vhodných vitamínů.
Dětské vitamíny, které si zamilují. Děláte si starosti s tím, že Vaše děti hořké tablety nebudou chtít polykat? S našim produktem Biomedix Gummy Bear se není čeho obávat. Jsou to želatinové multivitaminy pro děti. Pro imunitu a dostatek energie. Bonbony,které obsahují vše, co vaše dítě potřebuje pro růst a obranyschopnost organismu.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem
Značka: Biomedix
340 Kč –5 % 320 Kč
Kategorie: Multivitamíny
Návrh bez názvu (6)
Tip
340 Kč –5 %

 • Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního systému a nervového systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů.
 • Niacin a riboflavin přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
 • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Vitamin A přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k udržení zdravé pokožky a dobrého zraku.
 • Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k udržení normálního stavu pokožky, sliznic a vlasů.
 • Vitamin D3 podporuje normální růst a vývin kostí u dětí.
 • Vitamin B12 přispívá k optimální tvorbě červených krvinek.
 • Zinek podporuje správnou funkci imunitního systému a normální syntézu DNA a pomáhá udržovat zdravé kosti.

Slozeni-1-medvidku- multivit.


Vitamín A je důležitý při tvorbě zrakového pigmentu zvaný rhodopsin, zabraňující vzniku šerosleposti. Zlepšuje vidění v šeru a pomáhá k udržení zdravých očí a zraku. Dále má pozitivní vliv na imunitní systém a další funkce v dětském organismu.

Kyselina listová – vitamín B pro děti a těhotné ženy
Kyselina listová, neboli vitamín B9, se podílí i na vývoji plodu od samého začátku. A úplně ideální je, pokud ji žena doplňuje už před otěhotněním. Po celou dobu těhotenství a během kojení je vitamín B pro děti i pro maminku jednou z nejdůležitějších živin. Podílí se na správném fungování imunity, na buněčném dělení, a společně se železem na krvetvorbě. Kyselina listová je důkazem, že na dostatečný příjem vitamínů u dětí bychom měli myslet už opravdu brzy.

Pro mozek, nervovou soustavu a správný duševní vývoj
Niacin, neboli vitamín B3, napomáhá uvolňovat energii z potravy a vstřebávat živiny. To je však takový bonus k jeho hlavní funkci: podílí se na normální funkci nervové soustavy, a podílí se na uchování duševní pohody. Dospělí pak ocení to, že vitamín B3 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, zejména při náročných životních chvílích. V období růstu, které je pro tělo o něco náročnější, má organismus větší spotřebu vitamínů. Přestože se snažíte do jídelníčku zařazovat potraviny bohaté na vitamíny, nemusí to tak úplně stačit.

Vitamin B6 se podílí na metabolismu homocysteinu, bílkovin a glykogenu a hraje roli při tvorbě červených krvinek. Je nezbytný pro funkci imunitního systému, oceníte i snížení míry únavy a vyčerpání u děti. Celkem má vitamin B6 vliv na více jak 100 procesů v těle a měl by být pravidelnou součástí stravy. 

Biotin neboli vitamín B7 hraje důležitou roli v metabolismu cukrů, tuků a aminokyselin, také v tvorbě energie a zpracování odpadních látek. Biotin hraje roli v přenosu oxidu uhličitého (CO2) a udržování stálé hladiny cukru v krvi.Kromě toho je biotin důležitý pro zdravý nervový systém a psychiku a zdravé vlasy, zdravé sliznice a pokožku.

Vitamín B12 má v těle několik funkcí - nejznámější je jeho účast na tvorbě červených krvinek, nezbytný je také pro funkci nervového systému a při procesu dělení buněk. Bez vitamínu B12 jsou červené krvinky příliš velké a nedokážou správně plnit svou funkci - předávat kyslík buňkám.

Vitamín C podporuje správné fungování imunitního a nervového systému, snižuje pocit únavy a vyčerpání a přispívá k tvorbě kolagenu. Nedostatek vitamínu C působí negativně na nervovou soustavu dítěte a ohrožuje správné fungování imunitního systému. S nedostatečným množstvím je pro tělo těžší ubránit se různým infekcím a zánětům v těle.
 
Vitamin D3 díky své steroidní povaze umožňuje vstřebávání vápníku a fosforu ze střev do krve a podporuje mineralizaci kostí a zubů. esTo znamená, že udržuje dětské  kosti a zuby stále optimálně pevné, podílí se na jejich správném vývoji a růstu a snižuje riziko osteomalacie, řídnutí kostí (Osteoporózy) a dalších kloubních problémů.

Vitamín E (tokoferol) - pod tímto názvem se neukrývá jen jeden jediný vitamín, nýbrž skupina látek tzv. tokoferolů. Vitamín E řadíme mezi významné antioxidanty, což znamená, že zabraňuje vzniku nebezpečných volných radikálů vznikajících při metabolických procesech v těle.

Selen přispívá k normální činnosti imunitního systému a štítné žlázy, napomáhá k udržení zdravého stavu vlasů a nehtů, příznivě ovlivňuje činnost srdce a práci jater, ale také růst a rozmnožování a je známý i jako významný bojovník proti volným kyslíkovým radikálům (obranné mechanismy našeho těla selhávají často právě kvůli oxidačnímu stresu).

Zinek je stopový prvek, který si nedokáže vyrobit lidské tělo samo. Tento minerál tedy musíme našemu organismu dodávat. Zinek přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů, zdravé pokožky, dobrého zraku a ke správnému fungování imunitního systému.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: