O společnosti

Biomedix Group s.r.o. je společností, která se zabývá výrobou a distribucí zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Naše společnost působí na trhu již 8 let, rychle roste a rozvíjí se. Prioritou je pro nás spokojenost zákazníka a vysoká kvalita výrobku. Naše produkty již distribuujeme do celého světa. Bez nadsázky lze napsat, že jsme společností s celosvětovou působností, protože v současné době distribuujeme naše produkty prostřednictvím našich 12 poboček do celého světa. Naše produkty si mohou zákazníci koupit nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Německu, Polsku, Anglii, Španělsku, Portugalsku, i ve Francii. Momentálně pracujeme na rozvoji poboček v jižní Evropě a v Asii. 

Zabýváme se především podporou lidského zdraví, specializujeme se na vývoj, výrobu, distribuci a prodej doplňků stravy a léčivých přípravků.

Inspirují nás znalosti a nejnovější trendy v medicíně a lidském zdraví. Při vývoji produktů nasloucháme potřebám našich zákazníků, abychom co nejvíce prospěli vašemu zdraví.

Naším hlavním úkolem je neustále zlepšovat naše výrobky. Proto jsme jako první začali vyrábět kolagenové bonbony s vysokým obsahem rybího kolagenu nejvyšší kvality.

Inovace jsou pro nás důležitou součástí vývoje.

Nezapomněli jsme ani na vaše domácí mazlíčky - vytváříme pro ně ty nejlepší produkty na trhu.

 

Pomáháme lidem vést zdravější život prostřednictvím kvalitních doplňků stravy.

 

Biomedix.cz - e-shop s doplňky stravy přímo od výrobce.

 

Biomedix Group s.r.o.

Přátelství 301/35, Uhříněves, 104 00 Praha 10
Tel.: +420 776 078 090
IČO: 06340351
DIČ: CZ06340351