Hubnutí Do Plavek? S Biomedix Kolagenem je to rychlejší a snadnější.

S kolagenem to jde po hubnutí lépe.

Některým z vás se podařilo do plavek shodit přebytečná kila. Přesto ale nejste s výsledným efektem spokojené? Příčinou může být nedostatek kolagenu. Ten zapříčiňuje to, že po zhubnutí není pokožka schopna vrátit se do své původní “menší” velikosti. To, co jde snadno ve dvaceti nebo třiceti, se o pár let později stává problémem.  Lidské tělo totiž s věkem ztrácí schopnost kolagen samo vytvářet, kůže potom ztrácí pružnost a na výrazný pokles váhy není schopna reagovat. Přitom stačí tak málo - tělu kolagen dodávat.


Není však kolagen jako kolagen. Na co si dát při výběru správného kolagenu pozor?

  • věnujte pozornost obsahu účinné látky v denní dávce
  • dejte pozor na původ kolagenu a na to, jestli je kolagen v hydrolyzované podobě. Nejvhodnější je HYDROLYZOVANÝ MOŘSKÝ KOLAGEN - právě tuto formu kolagenu dokáže tělo nejlépe využít.
  • nezapomeňte při užívání kolagenu na fakt, že pro jeho “novo tvorbu” je vhodné  tělu zajistit dostatečný přísun vitamínu C - vitamín C efekt kolagenu výrazně podporuje.

Novinkou na trhu je Biomedix Collagen - hydrolyzovaný mořský kolagen s obsahem 5.000mg v denní dávce, což je o 60% větší denní dávka než u běžných produktů na trhu.


Biomedix Collagen je kolagen té nejvyšší kvality. Je vyroben z mořských ryb, které pocházejí z lovišť v severním Atlantiku. Jedno balení Biomedix Collagenu obsahuje 32 sáčků (tedy 32 denních dávek hydrolyzovaného kolagenního peptidu). Obsah sáčku stačí smíchat s cca 2 dcl nápoje, vypít a nechat působit.