Dobře vypadat, to znamená cítit se skvěle A být sama se sebou spokojená.

Dobře vypadat, to znamená cítit se skvěle a být sama se sebou spokojená.
 

 

DOBŘE VYPADAT, TO ZNAMENÁ CÍTIT SE SKVĚLE A BÝT SAMA SE SEBOU SPOKOJENÁ.

Dosáhnout tohoto cíle je však poměrně nesnadné – my, ženy, jsme stále s něčím nespokojené. A tak základním předpokladem spokojenosti se sama sebou je zdravá a mladistvá pleť, která je správně hydratovaná, pružná a již nehyzdí reliéf drobných vrásek.

Aby naše pleť taková opravdu byla, je třeba starat se o ni, hýčkat ji pravidelnou péčí i zkrášlující rituály. Krásná pleť ale ještě potřebuje ty správné živiny – a tady se nabízí novinka Biomedix Collagen 5000 mg, což je hydrolyzovaný kolagenní peptid té nejvyšší

kvality vyrobený z ryb, pocházejících z ekologických a křišťálově čistých lovišť Severního Atlantiku.

Krása v sáčku

Tento hydrolyzovaný kolagenní peptid je naporcován do sáčků, přičemž v každém sáčku najdete přesně 5000 mg tohoto originálního a jedinečného mořského kolagenu (mimochodem, je to o 40 % větší denní dávka než u běžných produktů na trhu). A když už jsme u těch výhod: sáčků v krabičce najdete rovných 32, takže nemusíte mít strach z toho, co budete dělat v měsíci, který má 31 dní.

Co tedy udělat pro to, aby vaše pleť zářila krásou? Stačí maličkost – prostě si každý den smícháte sáček Biomedix Collagenu 5000 mg s nápojem, vypijete ho a každé další ráno se budete probouzet s pocitem větší pohody. První výsledky na sobě ucítíte již po několika dnech pravidelného užívání, to je fakt ověřený ženami, které Biomedix Collagen zkoušely jako první. Více informací můžete získat na www.biomedix.cz.Po měsíci užívání Biomedix Kolagenu ženy uváděly následující efekty:

  • Pokožka byla lépe a více hydratovaná.
  • Viditelně se zvýšila pružnost pokožky.
  • Viditelně se vyhlazovaly drobné vrásky.
  • Docházelo k zesvětlování pigmentových skvrn.
  • Zmírnily se projevy celulitidy.
  • Výrazně se regenerovaly nehty a vlasy a celkově se zlepšila jejich kvalita.
  • Zlepšilo se hojení pokožky při poraněních a popáleninách.
  • A navíc se zlepšil i stav pohybového aparátu.